Wed 5th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMClarinbridgeClarinbridge 0-201-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-223-12Kinvara Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 3-163-15Ballygar HC John Mc Donagh
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMBallyloughaneLiam Mellows 1-211-12St Thomas Conor Quinlan
U-14 Division 5 North6 45 PMHeadfordHeadford B Team4-47-10Tuam Stars B TeamTom Browne
        
Tue 4th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMNew InnSarsfields 0-61-12Loughrea Michael Conway
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCClaregalway
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 6-111-1Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 5-70-4Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-77-7Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 4-92-8Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 3-125-6Menlough Tommy Hynes
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 2-63-5Annaghdown Charlie Ward
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-191-0Killannin Liam Ó Conghaile
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 3-62-11Oranmore-Maree B TeamPaddy Ó Griofa
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 0-0CONCSt Michael's
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-34-7Loughrea Gaelic Football Michael Malone
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-32-4Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-81-4Northern Gaels Tony Keating
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-72-9Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 6-134-3Padraig Pearses Gerry Daly
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-34-6Monivea-Abbey B TeamMartin Collins
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team0-15-5Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-14 Division 2 West Group 16 30 PMAn SpidealAn Spidéal 2-53-14An Cheathrú Rua Frank Kinneen
        
Mon 3rd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 group 107 30 PMMareeOranmore-Maree 6-121-1Cois Fharraige David Staunton
Under 16C Group 17 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-84-13Rahoon-Newcastle Liam Ó Conghaile
Under 16A Group 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 1-183-6Killimordaly Ollie Flanagan
Under 16A Group 16 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-152-15Turloughmore Sean Byrne
Under 16A Group 26 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-131-14Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
Under 16A1 Group 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 3-172-10Sylane Peter Murphy
Under 16A1 Group 16 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks 0-93-10Cois Fharraige Shane Glynn
Under 16B Group 16 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-184-8Gort Inse Guaire John Cahill
Under 16B Group 26 30 PMAthenryAthenry 1-284-4Abbeyknockmoy Fran Kearns
Under 16B1 Group 16 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-152-9Ardrahan Gerry Hurley
Under 16B1 Group 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 4-142-12Liam Mellows Brian Keon
Under 16C Group 26 30 PMKillimorKillimor 3-88-10Cappataggle Pakie Muldoon
Junior Championship West - Group A6 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-111-9Killannin Ronan McNulty
Junior C Hurling Championship Group 46 00 PMKilbeacantyKilbeacanty 2-162-15Clarinbridge Michael Conway
Junior Championship North - Group B5 00 PMCorofin Corofin 4-42-13Athenry Padraic Kelly
Under 16A Group 25 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-151-15Castlegar Pat Burke
Under 16C Group 15 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-52-12Annaghdown
Under 12 Group 14 30 PMAthenryAthenry 8-72-2Maigh Cuilinn Shane Hynes
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group C3 30 PMThe PriarieCLG Cárna-Caiseal 1-113-8Caltra Ger Cahill
Under 12 Group 73 30 PMAthenryAthenry 5-122-2Maigh Cuilinn Shane Hynes
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group A2 30 PMAn FhaircheCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-163-7Glenamaddy Christopher Ryan
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group D1 30 PMPearse StadiumCLG Oileáin Árann 0-192-9Menlough Frank Kinneen
Junior Championship North - Group B1 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 3-43-12Mountbellew/Moylough Sean Lyons
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group D12 00 PMTuam StadiumDunmore MacHales 3-170-9Corofin Muiris Mac Gearailt
Under 16C1 Group 12 00 PMTuamTuam Hurling 1-78-8Ballygar HC Adrian Mooney
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 1-111-20Kiltormer Gerry Hurley
        
Sun 2nd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 26 00 PMTuam StadiumMountbellew/Moylough 1-70-8Annaghdown James Molloy
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 15 30 PMPearse StadiumSalthill-Knocknacarra 3-130-10St Michael's Austin O Connell
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group C3 00 PMTuam StadiumCortoon Shamrocks 1-122-6Headford Shane Hehir
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4A2 30 PMPearse StadiumCorofin 7-170-11Oughterard Thomas Murphy
U-12 League Group 52 00 PMKinvaraKinvara 2-05-7Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon
Junior Championship West - Group A1 00 PMCrestwoodFr Griffins Éire Óg 1-92-12Moycullen
Junior Championship West - Group B1 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur 1-151-11Renvyle Christopher Ryan
Under 16A1 Group 21 00 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 6-152-8Loughrea Gerard Dwyer
Under 16A1 Group 21 00 PMNew InnSarsfields 0-0CONCBallinderreen
Under 16B1 Group 21 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-160-14Four Roads Pat Burke
Junior Championship North - Group A12 00 PMBallygarSt Brendan's 0-120-8Kilkerrin-Clonberne Tony Keating
U-12 League Group 911 30 AMTuam StarsTuam Stars B Team5-93-3Monivea-Abbey B TeamSean Lyons
U-12 League Group 911 30 AMAthenryAthenry B Team4-162-5Headford B TeamGerry Moore
U-12 League Group 1211 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-100-2Corofin C TeamSeamus Lawlor
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 3-88-5Kilkerrin-Clonberne Tom McNicholas
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 6-201-2Killererin Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 3-83-7Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 0-83-11St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 8-143-4Mountbellew/Moylough
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 0-52-11Caltra Paul Quinn
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-16-10Caherlistrane B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team2-30-3Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-83-8Annaghdown B TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 5-83-13Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
U-12 League Group 611 00 AMMervueSt. James' GAA 2-102-9Clifden Noel Barrett
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team2-19-13Loughrea Gaelic Football B TeamTom Ryder
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team1-29-8Caherlistrane C TeamMáirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 12-44-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Tom Browne
U-12 League Group 1111 00 AMKillannin Community PitchKillannin B Team0-33-9St Michael's B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1111 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team3-51-8Oranmore-Maree D TeamColm Conway
U-12 League Group 2 10 30 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 3-50-4Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 510 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club 3-76-10Athenry Seamus Lawlor
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-27-9Caherlistrane John Donovan
U-12 League Group 1 10 00 AMTuam StarsTuam Stars 2-102-1Monivea-Abbey Sean Lyons
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-80-8Annaghdown Frank Kinneen
U-12 League Group 3 10 00 AMKillannin Community PitchKillannin 9-23-9St Michael's Noel Cummins
U-12 League Group 3 10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-52-14Oranmore-Maree B TeamColm Conway
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-102-6Oughterard Máirtín Mac Donnacha
        
Sat 1st Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 37 30 PMTuam StadiumTuam Stars 1-71-9Caherlistrane Gerry Daly
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group B6 30 PMBarnaderg Williamstown 1-150-7St Gabriel's P.J. Rabbitte
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMSt ThomasSt Thomas 1-190-9Meelick-Eyrecourt Noel Quinn
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-112-8Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
Junior A Hurling Championship Group 26 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-110-13Ardrahan Kevin Egan
Junior A Hurling Championship Group 36 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-161-10Liam Mellows Karol Collins
Junior B Hurling Championship Group 36 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-133-13Portumna Peter Murphy
Junior B Hurling Championship Group 56 00 PMTurloughmoreTurloughmore 3-163-10An Mullach Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 16 00 PMKenny ParkAbbeyknockmoy 1-143-12Castlegar Ronan Stankard
Under 16C1 Group 6 00 PMTuamTuam Hurling 1-74-8Craughwell GAA Club Adrian Mooney
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4B5 30 PMPearse StadiumAn Cheathrú Rua 1-60-10Milltown Martin Flaherty
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group A4 30 PMTuam StadiumKilconly 2-100-16Oranmore-Maree Gerald Anthony Lohan
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 14 30 PMMaigh CuilinnAn Spidéal 0-102-7CLG Bhearna Ronan McNulty
Junior A Hurling Championship Group 44 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire CONC0-0Sarsfields Ger O Connor
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 22 30 PMPearse StadiumMoycullen 3-121-6Clg Mícheál Breathnach Anthony Coyne
Under 12 Group 512 00 PMCreggAnnaghdown 1-36-3Skehana-Mountbellew/Moylough Sean Byrne
Under 12 Group 711 00 AMCastlegar PitchCastlegar 5-61-4Clarinbridge Paul Fahy
Under 12 Group 711 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-22-2Oranmore-Maree James Lundon
Under 12 Group 911 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-21-3Ballinderreen
Under 12 Group 911 00 AMKillimordalyKillimordaly 2-13-0Padraig Pearses Pat Burke
Under 12 Group 811 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 3-23-0Loughrea Kevin Egan
Under 12 group 1011 00 AMSylaneSylane 2-55-2Clg Mícheál Breathnach Charlie Ward
Under 12 group 1011 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 5-22-3Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Under 12 Group 110 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-31-5Clarinbridge Paul Fahy
Under 12 Group 110 00 AMTurloughmoreTurloughmore 4-42-8Oranmore-Maree James Lundon
Under 12 Group 210 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-23-7Loughrea Kevin Egan
Under 12 Group 210 00 AMKilconieronKilconieron GAA 12-132-0Michael Cusacks Joe Larkin
Under 12 Group 210 00 AMNew InnSarsfields 2-102-6Portumna Gordan Duane
Under 12 Group 310 00 AMKiltormerMullagh-Kiltormer 3-101-2Liam Mellows Darragh Kelly
Under 12 Group 310 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-42-3Padraig Pearses Pat Burke
Under 12 Group 310 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 4-62-4Salthill-Knocknacarra Pakie Muldoon
Under 12 Group 310 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-60-5Ballinderreen Kevin Quirke
Under 12 Group 610 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-04-8CLG Ath Eascrach/Fothaine Peter Campbell
Under 12 Group 610 00 AMCappataggleCappataggle 3-22-7Killimor
Under 12 Group 410 00 AMSylaneSylane 3-43-7Clg Mícheál Breathnach Charlie Ward
Under 12 Group 410 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-30-5Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Under 12 Group 410 00 AMArdrahanArdrahan 8-90-1Cois Fharraige
Under 12 Group 510 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-120-1Tuam Hurling Sean Byrne
        
Fri 31st Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group B7 30 PMTuam StadiumKillererin 0-73-14Kilkerrin-Clonberne Richard Mc Nicholas
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 37 30 PMPearse StadiumClaregalway 0-100-11Killannin Noel Dempsey
Under 16B Group 17 30 PMMullagh-Kiltormer 3-213-4Gort Inse Guaire Micheal Kelly
        
Thu 30th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 A1 Group 27 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 5-82-3Maigh Cuilinn John Donovan
U14 C1 Group 17 30 PMTurloughmoreTurloughmore 7-40-1Tuam Hurling Cathal Mc Mahon
U14 C1 Group 17 30 PMSylaneSylane 3-23-7Annaghdown Stephen Doyle
U14 C1 Group 27 30 PMCastlegarAthenry 4-171-3Castlegar Jp Moore
Senior B Hurling Championship Group 17 00 PMKenny ParkCraughwell GAA Club 0-171-14Gort Inse Guaire Gerry Donoghue
U14 A Group 27 00 PMKinvaraKinvara 4-73-8Sarsfields Shane Hynes
U14 A1 Group 17 00 PMKilconieronKilconieron GAA 3-82-8Annaghdown Pat Brennan
U14 A1 Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-82-11Gort Inse Guaire Peter Campbell
U14 B1 Group 1 7 00 PMBallinderreenBallinderreen 6-100-12Rahoon-Newcastle Ollie Flanagan
U14 A Group 16 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-53-7Oranmore-Maree Cathal Mc Mahon
U14 A Group 16 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 0-46-18Clarinbridge Alan Kelly
U14 A Group 26 30 PMCastlegar PitchCastlegar 0-41-13Athenry Jp Moore
U14 A1 Group 26 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 7-131-5Michael Cusacks Sean Byrne
U14 B Group 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 1-61-8Padraig Pearses Peter Murphy
U14 B Group 16 30 PMPortumnaPortumna 3-30-14Mullagh-Kiltormer Brian Keon
U14 B Group 26 30 PMKilnadeemaKillimordaly 1-91-5Kilnadeema-Leitrim Gordan Duane
U14 B Group 26 30 PMArdrahanArdrahan 2-43-11CLG Ath Eascrach/Fothaine Kevin Egan
U14 B1 Group 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 8-70-4Ballygar HC Gerard Dwyer
U14 B1 Group 26 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-81-8Ballinasloe GAA David Cunningham
U14 C Group16 30 PMSylaneSylane 7-72-5Cois Fharraige Stephen Doyle
U14 C Group16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-122-2Abbeyknockmoy Conor Quinlan
U14 C Group26 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-25-7Killimor Pakie Muldoon
U14 C Group26 30 PMCappataggleCappataggle 3-33-10Four Roads Liam Gordon
U14 C1 Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-40-6Clarinbridge Paschal Sheehan
        
Wed 29th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A North Championship - Group A7 30 PMDunmoreDunmore MacHales 2-120-11Caltra Thomas Murphy
Minor A North Championship - Group B7 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 0-81-11Monivea-Abbey Anthony Coyne
Minor C North Championship7 30 PMHeadfordHeadford 3-141-2Cortoon Shamrocks Tom Ryder
Minor C North Championship7 30 PMMilltownMilltown 3-25-9Menlough Pat Hansberry
U-14 Division 5 North7 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-117-4Headford B TeamPeter Bane
Under 12 Group 27 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-03-3Kinvara David Staunton
Minor B North Championship - Group A7 30 PMKilconnellSt Gabriel's 5-112-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Flaherty
Minor B North Championship - Group A7 30 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCMountbellew/Moylough Padraic Kelly
Minor B North Championship - Group B7 30 PMBushfield ParkLoughrea 0-112-4Athenry Austin O Connell
Minor B North Championship - Group B7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 1-121-8Ballinasloe GAA Martin Collins
Minor A West Championship - Group A7 00 PMOughterardOughterard 1-93-16Moycullen Máirtín Mac Donnacha
Minor A West Championship - Group B7 00 PMWestsideSt Michael's 0-160-5Oranmore-Maree Frank Kinneen
Minor B West Championship - Group A7 00 PMMervueSt. James' GAA 1-182-6Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Paddy Ó Griofa
Minor B West Championship - Group B7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 2-141-5Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
Minor C West Championship7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 3-93-8An Fhairche - Clonbur Mairtín O Curraoin (coilím)
Under 12 Group 27 00 PMGortPortumna 5-32-3Gort Inse Guaire Kevin Egan
Under 12 Group 86 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 2-84-4Kinvara David Staunton
Minor C West Championship6 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-122-9Killannin Ger Cahill
        
Tue 28th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 10-100-2Caherlistrane Tom Ryder
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-96-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 12-63-15CLG Bhearna John Donovan
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-152-8Menlough Sean Lyons
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMDunmoreDunmore MacHales 9-181-5Kilconly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-28-13Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-75-8An Cheathrú Rua Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 1-63-11St. James' GAA Cathal Mc Mahon
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team5-53-2St Michael's Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-42-7Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-63-10Craughwell GAA Club Gearoid O Conamha
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-121-8Cortoon Shamrocks Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels 1-102-2St Brendan's P.J. Rabbitte
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMClifdenClifden 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 9-83-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMOughterardOughterard 0-210-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 9-74-5St Gabriel's John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-43-12Tuam Stars B Team
U-14 Division 5 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team3-60-0Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane
        
Mon 27th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 97 00 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-117-3Athenry
Under 16B Group 17 00 PMMullagh-Kiltormer 2-170-9CLG Ath Eascrach/Fothaine Brian Keon
Under 16C Group 17 00 PMCreggAnnaghdown 2-113-21Rahoon-Newcastle Gerard Dwyer
Under 16A Group 16 30 PMKillimordalyKillimordaly 0-101-19Turloughmore Martin McGrath
Under 16A Group 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 2-131-12Craughwell GAA Club Stephen Doyle
Under 16A Group 26 30 PMCastlegar PitchCastlegar 0-162-9Tynagh Abbey Duniry Shane Hynes
Under 16A Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-191-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy
Under 16A1 Group 16 30 PMSylaneSylane 1-101-11Cois Fharraige Charlie Ward
Under 16A1 Group 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 3-104-12Michael Cusacks Pakie Muldoon
Under 16A1 Group 26 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 5-120-9Ballinderreen Kevin Egan
Under 16A1 Group 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 2-143-11Sarsfields David Staunton
Under 16B Group 16 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 4-173-14Gort Inse Guaire Richard Mc Nicholas
Under 16B Group 26 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-85-24Kinvara John Cahill
Under 16B1 Group 16 30 PMArdrahanArdrahan 5-150-11Liam Mellows Paschal Sheehan
Under 16B1 Group 16 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-223-12St Thomas John Keane
Under 16B1 Group 26 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 6-126-9Padraig Pearses Peter Campbell
Under 16B1 Group 26 30 PMKilconieronKilconieron GAA 2-161-10Four Roads Cathal Mc Mahon
Under 16C Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 1-22-12Salthill-Knocknacarra Fergal Bermingham
Under 16C Group 26 30 PMCappataggleCappataggle 4-134-12Portumna Pat Burke
        
Sun 26th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 16C1 Group 6 30 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 1-132-4Carnmore
Senior A Hurling Championship Group 15 00 PMDuggan Park Tynagh Abbey Duniry 2-144-16Cappataggle Ger O Connor
Intermediate Hurling Championship Group 35 00 PMTuam StadiumTurloughmore 2-171-14Annaghdown David Earls
Intermediate Hurling Championship Group 35 00 PMLoughreaKillimor 0-130-13Rahoon-Newcastle Kevin Egan
Senior A Hurling Championship Group 23 30 PMPearse StadiumClarinbridge 0-191-17Oranmore-Maree Brian Keon
Under 12 Group 13 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 9-34-4Carnmore Conor Quinlan
Senior A Hurling Championship Group 32 30 PMKenny ParkSarsfields 4-220-18Portumna Shane Hynes
Under 12 Group 72 00 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-13-7Carnmore Conor Quinlan
Minor B North Championship - Group A2 00 PMTuam StarsTuam Stars 2-130-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Flaherty
Intermediate Hurling Championship Group 11 00 PMTuam StadiumCastlegar 0-130-17Sylane Ronan Stankard
Intermediate Hurling Championship Group 11 00 PMDuggan Park Kiltormer 0-101-15Abbeyknockmoy Peter Murphy
Intermediate Hurling Championship Group 41 00 PMLoughreaKilbeacanty 2-80-14Meelick-Eyrecourt Richard Mc Nicholas
Intermediate Hurling Championship Group 211 30 AMPearse StadiumCarnmore 1-183-15An Spidéal Shane Curley
Under 12 Group 711 00 AMCastlegar PitchCastlegar 2-30-0Turloughmore
Under 12 Group 711 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-61-3Oranmore-Maree Kevin Egan
Under 12 Group 711 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-46-6Athenry Ollie Flanagan
Under 12 Group 911 00 AMBallinderreenBallinderreen 4-91-2Padraig Pearses Pat Brennan
Under 12 Group 811 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-03-3Turloughmore Kevin Quirke
Under 12 Group 811 00 AMKinvaraKinvara 3-04-4Sarsfields Noel Quinn
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 5-84-11Oughterard Colm Conway
Under 12 group 1011 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-42-3Oranmore-Maree David Earls
Under 12 group 1011 00 AMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 2-48-5Sylane Shane Glynn
Under 12 group 1011 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 0-410-4Tynagh Abbey Duniry Ronan Stankard
Under 12 Group 110 00 AMCastlegar PitchCastlegar 4-92-6Turloughmore
Under 12 Group 110 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-41-11Oranmore-Maree Kevin Egan
Under 12 Group 110 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-46-6Athenry Ollie Flanagan
Under 12 Group 210 00 AMBallinasloeBallinasloe GAA 2-510-6Kilconieron GAA Peter Campbell
Under 12 Group 210 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-150-1Michael Cusacks Kevin Quirke
Under 12 Group 210 00 AMKinvaraKinvara 2-66-9Sarsfields Noel Quinn
Under 12 Group 310 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-105-4St Thomas Cathal Mc Mahon
Under 12 Group 310 00 AMBallinderreenBallinderreen 0-87-4Padraig Pearses Pat Brennan
Under 12 Group 310 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-44-7Killimordaly Peter Murphy
Under 12 Group 610 00 AMClonfertKillimor 4-44-4Four Roads Micheal Kelly
Under 12 Group 610 00 AMCappataggleCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-22-4Cappataggle Gordan Duane
Under 12 Group 410 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 3-17-11Ardrahan David Earls
Under 12 Group 410 00 AMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 6-63-4Sylane Shane Glynn
Under 12 Group 410 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 3-33-3Tynagh Abbey Duniry Ronan Stankard
Under 12 Group 510 00 AMCreggAnnaghdown 1-31-3Roscommon Gaels Gerry Hurley
Under 12 Group 510 00 AMTuamTuam Hurling 3-013-6Ballygar HC Charlie Ward
Under 12 Group 510 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 3-62-2Abbeyknockmoy Gerard Dwyer
U14 B1 Group 1 1 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 1-51-3Liam Mellows Paul Fahy
        
Sat 25th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Senior A Hurling Championship Group 36 00 PMPearse StadiumCastlegar 3-182-23St Thomas Alan Kelly
Senior B Hurling Championship Group 26 00 PMKenny ParkKillimordaly 1-162-10Ardrahan Paul Fahy
Senior B Hurling Championship Group 36 00 PMDuggan Park CLG Ath Eascrach/Fothaine 1-191-14Padraig Pearses Seamus Moran
Intermediate Hurling Championship Group 26 00 PMLoughreaKilconieron GAA 2-170-9Athenry Conor Quinlan
U14 C1 Group 15 00 PMCreggAnnaghdown 0-14-6Turloughmore Charlie Ward
U14 C1 Group 24 00 PMOranmoreCastlegar 1-34-9Oranmore-Maree Sean Byrne
Minor B North Championship - Group B3 30 PMAthenryAthenry 0-100-8Caherlistrane Gerry Moore
Senior A Hurling Championship Group 22 00 PMPearse StadiumTurloughmore 1-171-15Liam Mellows John Keane
Senior B Hurling Championship Group 12 00 PMKenny ParkKinvara 2-122-15Ballinderreen Karol Collins
Senior B Hurling Championship Group 22 00 PMLoughreaAthenry 1-160-19Beagh Derek Kelly
Senior B Hurling Championship Group 32 00 PMDuggan Park An Mullach 1-221-14Kilnadeema-Leitrim Liam Gordon
U-12 League Group 1212 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club B Team3-102-1Claregalway E TeamSeamus Lawlor
U-12 League Group 911 30 AMHeadfordHeadford B Team0-13-15Monivea-Abbey B TeamPeter Bane
U-12 League Group 911 30 AMCaherlistraneCaherlistrane B Team1-92-3Athenry B TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1011 30 AMOranmoreOranmore-Maree C Team4-81-1Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1111 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra D Team2-53-3St Michael's B TeamRonan McNulty
U-12 League Group 1111 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team2-05-6Oranmore-Maree D TeamMartin Collins
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 4-102-4Kilkerrin-Clonberne Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-130-4Kilconly
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 8-160-2Killererin Charlie Ward
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-44-8Loughrea Gaelic Football Paul Quinn
U-12 League Group 511 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 6-100-2Kinvara Seamus Lawlor
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-12-13St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 10-91-4Northern Gaels Anthony Coyne
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 4-63-4Mountbellew/Moylough Shane Curley
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team6-83-2Corofin B TeamJohn Fahy
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-95-3CLG Bhearna B TeamNoel Barrett
U-12 League Group 1011 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team3-91-2Annaghdown B TeamJohn Brennan
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 1-55-8An Cheathrú Rua Alan Carr
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team0-0CONCAnnaghdown C TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team7-61-4Corofin C TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 811 00 AMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 4-81-4Renvyle
U-12 League Group 811 00 AMCaherlistraneCaherlistrane C Team4-112-6An Fhairche - Clonbur John Devlin
U14 C1 Group 210 30 AMClarinbridgeClarinbridge 1-46-6Athenry Ollie Flanagan
U-12 League Group 1 10 30 AMTuam StarsTuam Stars 1-33-9Corofin John Fahy
U-12 League Group 1 10 30 AMHeadfordHeadford 5-210-1Monivea-Abbey Peter Bane
U-12 League Group 2 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree 2-90-7Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 2 10 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-121-6CLG Bhearna Noel Barrett
U-12 League Group 2 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 5-60-5Annaghdown John Brennan
U-12 League Group 3 10 30 AMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team4-132-3St Michael's Ronan McNulty
U-12 League Group 3 10 30 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-35-6Oranmore-Maree B TeamMartin Collins
Under 12 Group 310 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-46-6Mullagh-Kiltormer Liam Ó Conghaile
U14 A1 Group 11 30 AMKilconieronGort Inse Guaire 2-84-12Kilconieron GAA James Lundon
        
Fri 24th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 87 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-17-4Carnmore Gerard Dwyer
U-12 League Group 67 30 PMMervueSt. James' GAA 2-53-2Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Brendan crowe
U-16 Division 3 North Group 27 15 PMKinvaraKinvara 4-43-4St Brendan's Paddy Ó Griofa
Senior A Hurling Championship Group 17 00 PMKenny ParkLoughrea 0-151-16Tommy Larkins John Mc Donagh
U-16 Division 1 North6 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 3-64-8Corofin Richard Mc Nicholas
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-93-14Claregalway Paul Quinn
U-16 Division 1 West6 30 PMPáirc Maigh CuilinnMaigh Cuilinn 0-91-10Salthill-Knocknacarra Christopher Ryan
U-16 Division 1 West6 30 PMMervueSt. James' GAA 0-102-3Oranmore-Maree Brendan crowe
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 6-60-4Menlough Martin Collins
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMDunmoreDunmore MacHales 1-175-6Mountbellew/Moylough Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMCreggAnnaghdown 2-44-13Athenry John Devlin
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 0-71-7Claregalway B TeamPeter Bane
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-87-9An Cheathrú Rua Frank Walsh
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-93-13Clg Mícheál Breathnach Pádraig Mac Donncha
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 1-82-9CLG Bhearna Mairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMWestsideSt Michael's 0-92-8An Spidéal Frank Kinneen
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 6-140-4Northern Gaels Tom Ryder
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 2-11-10Kilconly Noel Finnegan
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-141-11Craughwell GAA Club Gerry Moore
U-16 Division 4 North6 30 PMKilconnellSt Gabriel's 4-49-10Tuam Stars B TeamGerry Daly
U-16 Division 4 North6 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway C Team2-74-7Milltown
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-16 Division 4 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra B Team6-161-3Killannin B TeamCathal Mc Mahon
        
Thu 23rd Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 A1 Group 27 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 0-26-18Loughrea Paul Fahy
U14 A Group 17 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-80-4Turloughmore Alan Kelly
U14 A Group 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-132-5Carnmore Cathal Mc Mahon
U14 A Group 26 30 PMAthenryAthenry 4-200-3Kinvara Kevin Quirke
U14 A Group 26 30 PMNew InnSarsfields 2-93-8Castlegar Sean Byrne
U14 A1 Group 16 30 PMCreggAnnaghdown 0-91-4Tynagh Abbey Duniry Stephen Doyle
U14 A1 Group 26 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks 3-84-9Craughwell GAA Club Paschal Sheehan
U14 B Group 16 30 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 3-94-9Portumna Gordan Duane
U14 B Group 16 30 PMMullagh-Kiltormer 6-94-5St Thomas Liam Gordon
U14 B Group 26 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-90-10Ardrahan Gerry Hurley
U14 B Group 26 30 PMCLG Ath Eascrach/Fothaine 3-121-13Killimordaly David Staunton
U14 B1 Group 26 30 PMBallygar HC 2-120-9Tommy Larkins Tom McNicholas
U14 B1 Group 26 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-62-10Skehana-Mountbellew/Moylough Peter Murphy
U14 C Group16 30 PMCois Fharraige 2-25-12Clg Mícheál Breathnach Joseph Mc Namara
U14 C Group16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 3-41-4Sylane Charlie Ward
U14 C Group26 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-56-11Four Roads David Cunningham
U14 B1 Group 1 6 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 2-121-3Salthill-Knocknacarra Michael Connolly
U14 B1 Group 1 6 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 3-04-9Ballinderreen Karol Collins
U14 C Group26 30 PMClontuskertKillimor 2-46-17Cappataggle Pakie Muldoon