Mon 10th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 group 108 00 PMCois Fharraige 0-53-3Sylane Pat Brennan
Junior C1 Hurling Championship Group 47 45 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 2-122-11An Spidéal Murt Ó Cualáin
Junior Championship North - Group A7 00 PMCaherlistraneCaherlistrane 1-93-10Claregalway Martin Collins
Minor C West Championship7 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur 4-106-19Salthill-Knocknacarra Pádraig Mac Donncha
Under 12 Group 77 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-30-5Carnmore
Under 12 Group 47 00 PMPáirc na bhForbachaCois Fharraige 1-22-3Sylane Pat Brennan
U-14 Division 5 North7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team2-98-9Headford B Team
Under 16A1 Shield7 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 6-117-14Ballinderreen Pakie Muldoon
Under 16C Shield7 00 PMPortumnaPortumna 5-110-9Clg Mícheál Breathnach Noel Quinn
Under 16C Cup7 00 PMCappataggleCappataggle 2-80-13Salthill-Knocknacarra Tomas Lally
Under 16A Cup6 30 PMTurloughmoreTurloughmore 4-173-13Oranmore-Maree James Lundon
Under 16A Shield6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-200-22Castlegar Cathal Mc Mahon
Under 16A1 Cup6 30 PMCois Fharraige 1-83-11Loughrea Alan Kelly
Under 16B Cup6 30 PMMullagh-Kiltormer 0-165-7Athenry Liam Gordon
Under 16B Shield6 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-93-16Gort Inse Guaire Stephen Doyle
Under 16B1 Cup6 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 3-122-8Padraig Pearses John Keane
Under 16B1 Shield6 30 PMSt ThomasSt Thomas 3-153-12Meelick-Eyrecourt Kevin Egan
Under 16C Cup6 30 PMTonabrockyRahoon-Newcastle 1-282-6Killimor Paul Fahy
Under 16A Cup6 30 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-152-11Clarinbridge Brian Keon
Under 16A Shield6 30 PMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 4-254-12Killimordaly Peter Murphy
Under 16A1 Cup6 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 3-140-9Michael Cusacks David Staunton
Under 16A1 Shield6 30 PMNew InnSarsfields 6-92-10Sylane Gerry Hurley
Under 16B Cup6 30 PMKinvaraKinvara 2-111-16Carnmore Karol Collins
Under 16B1 Cup6 30 PMKilconieronKilconieron GAA 0-112-9Ardrahan Pat Burke
Under 16B1 Shield6 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 5-172-14Four Roads
Under 12 Group 16 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 8-41-3Carnmore
        
Sun 9th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Intermediate Hurling Championship Group 25 30 PMTuam StadiumAthenry 1-191-21Carnmore Adrian Mooney
Senior A Hurling Championship Group 15 00 PMDuggan Park Tommy Larkins 1-110-10Tynagh Abbey Duniry Seamus Moran
Senior B Hurling Championship Group 15 00 PMPearse StadiumBallinderreen 4-112-24Craughwell GAA Club Shane Hynes
Senior B Hurling Championship Group 35 00 PMLoughreaKilnadeema-Leitrim 1-192-20CLG Ath Eascrach/Fothaine Peter Murphy
Intermediate Hurling Championship Group 45 00 PMKenny ParkMoycullen Iománíocht 3-122-15Kilbeacanty David Staunton
Under 12 Group 84 00 PMTurloughmoreTurloughmore 0-25-4Gort Inse Guaire Fran Kearns
Under 16C1 Group 2 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-101-5Carnmore
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4B2 00 PMAn SpidealSt. James' GAA 1-100-15An Cheathrú Rua Christopher Ryan
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4A2 00 PMTuam StadiumMonivea-Abbey 0-74-18Corofin Gearoid O Conamha
Under 12 group 102 00 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach 1-23-3Tynagh Abbey Duniry Conor Quinlan
Junior A Championship West - Group A1 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 4-143-8Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Noel Cummins
Senior A Hurling Championship Group 11 00 PMDuggan Park Cappataggle 1-121-16Loughrea Alan Kelly
Senior B Hurling Championship Group 11 00 PMPearse StadiumGort Inse Guaire 1-210-14Kinvara Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 21 00 PMKenny ParkAn Spidéal 0-112-24Kilconieron GAA Noel Quinn
Under 12 Group 41 00 PMPáirc Ros a'MhílClg Mícheál Breathnach 1-50-6Tynagh Abbey Duniry Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 311 30 AMCarnmoreRahoon-Newcastle 0-152-20Turloughmore Shane Curley
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 1-151-9Abbeyknockmoy Murt Ó Cualáin
Junior C Hurling Championship Group 211 00 AMCrestwoodKillimordaly 1-180-18Menlo Emmetts David Cunningham
Junior C1 Hurling Championship Group 211 00 AMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 7-103-6Tuam Hurling Stephen Doyle
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMAthenryAthenry 1-170-7Castlegar Michael Melia
Junior C1 Hurling Championship Group 311 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-183-21Ballinderreen
Junior C1 Hurling Championship Group 411 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 4-111-6Bearna-Na Forbacha Ronan Stankard
Junior C Hurling Championship Group 311 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-120-13Sylane Peter Campbell
Under 12 Group 711 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 4-43-2Athenry
Under 12 Group 711 00 AMClarinbridgeClarinbridge 4-32-3Turloughmore Kevin Egan
Under 12 Group 911 00 AMBallinderreenBallinderreen 3-64-7Athenry Gerry Hurley
Under 12 Group 911 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 6-35-2Killimordaly Shane Glynn
Under 12 Group 911 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-00-0Oranmore-Maree
Under 12 Group 811 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-21-4Sarsfields Cathal Mc Mahon
Under 12 Group 811 00 AMKinvaraKinvara 1-14-10Carnmore Noel Quinn
Under 12 Group 710 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 2-42-4Castlegar Alan Kelly
Under 12 Group 110 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-45-8Athenry
Under 12 Group 110 00 AMClarinbridgeClarinbridge 2-73-4Turloughmore Kevin Egan
Under 12 Group 210 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-42-8Sarsfields Cathal Mc Mahon
Under 12 Group 210 00 AMKinvaraKinvara 0-34-10Kilconieron GAA Noel Quinn
Under 12 Group 210 00 AMMichael CusacksMichael Cusacks 2-52-6Gort Inse Guaire Joe Larkin
Under 12 Group 310 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 0-00-0St Thomas
Under 12 Group 310 00 AMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 3-613-7Killimordaly Shane Glynn
Under 12 Group 310 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 0-81-9Tommy Larkins Pat Brennan
Under 12 Group 310 00 AMBallinderreenBallinderreen 1-31-6Mullagh-Kiltormer Gerry Hurley
Under 12 Group 610 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 2-04-4Four Roads Peter Campbell
Under 12 Group 610 00 AMKillimorKillimor 3-32-4CLG Ath Eascrach/Fothaine Pakie Muldoon
Under 12 Group 510 00 AMMountbellewSkehana-Mountbellew/Moylough 7-101-2Roscommon Gaels Sean Byrne
Under 12 Group 510 00 AMTuamTuam Hurling 1-35-6Annaghdown
Under 12 Group 510 00 AMBallygar GAA PitchBallygar HC 5-100-1Abbeyknockmoy Richard Mc Nicholas
Under 12 Group 19 30 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 6-42-7Castlegar Alan Kelly
        
Sat 8th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship Group 27 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 5-201-10Loughrea John Cahill
Senior A Hurling Championship Group 26 00 PMKenny ParkLiam Mellows 2-160-13Clarinbridge Gerry Donoghue
Senior B Hurling Championship Group 26 00 PMPearse StadiumBeagh 0-132-19Killimordaly Karol Collins
Senior B Hurling Championship Group 36 00 PMLoughreaPadraig Pearses 0-151-14An Mullach Brian Keon
Intermediate Hurling Championship Group 16 00 PMDuggan Park Sylane 1-81-15Kiltormer Michael Conway
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-201-20St Thomas Peter Murphy
Senior A Hurling Championship Group 22 00 PMKenny ParkOranmore-Maree 0-111-21Turloughmore Liam Gordon
Senior A Hurling Championship Group 32 00 PMLoughreaPortumna 1-184-21Castlegar John Mc Donagh
Senior B Hurling Championship Group 22 00 PMPearse StadiumArdrahan 3-120-18Athenry Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 32 00 PMDuggan Park Annaghdown 1-190-9Killimor Kevin Egan
U-12 League Group 1011 30 AMCreggAnnaghdown B Team1-57-9CLG Bhearna B TeamPadraic Kelly
U-12 League Group 1111 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team1-34-8Salthill-Knocknacarra D Team
U-12 League Group 411 00 AMMilltown GAAMilltown 6-93-12Cortoon Shamrocks Darren Burke
U-12 League Group 411 00 AMBarnaderg Killererin 1-27-13Kilconly Charlie Ward
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-43-11Dunmore MacHales Noel Finnegan
U-12 League Group 511 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-03-13Craughwell GAA Club Paul Quinn
U-12 League Group 711 00 AMCaltra PitchCaltra 0-36-13Menlough
U-12 League Group 711 00 AMMountbellewMountbellew/Moylough 0-00-0Northern Gaels Seamus Lawlor
U-12 League Group 711 00 AMKilconnellSt Gabriel's 2-162-3St Brendan's
U-12 League Group 911 00 AMTuam StarsTuam Stars B Team3-46-8Athenry B TeamTom Ryder
U-12 League Group 611 00 AMClifdenClifden 2-141-3An Spidéal Colm Conway
U-12 League Group 611 00 AMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 3-117-5An Cheathrú Rua
U-12 League Group 611 00 AMOughterardOughterard 1-131-3St. James' GAA
U-12 League Group 1211 00 AMLoughreaLoughrea Gaelic Football B Team1-34-2Craughwell GAA Club B TeamDavid Cunningham
U-12 League Group 1211 00 AMCreggAnnaghdown C TeamCONC0-0Tuam Stars C TeamJohn Devlin
U-12 League Group 1 10 30 AMCaherlistraneCaherlistrane 3-62-7Headford Tommy Hynes
U-12 League Group 2 10 30 AMCreggAnnaghdown 3-81-9CLG Bhearna Padraic Kelly
U-12 League Group 3 10 30 AMOranmoreOranmore-Maree B Team5-51-6Salthill-Knocknacarra B Team
Under 12 Group 210 00 AMPortumnaPortumna 2-82-1Ballinasloe GAA Shane Curley
        
Fri 7th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship Group 47 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-173-13Ballygar HC Alan Kelly
Junior A Hurling Championship Group 37 00 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 0-211-18Clg Mícheál Breathnach Karol Collins
Junior B Hurling Championship Group 17 00 PMCreggAnnaghdown 2-141-15Padraig Pearses John Cahill
Junior B Hurling Championship Group 17 00 PMKillimorKillimor 0-173-8CLG Ath Eascrach/Fothaine Brian Keon
Junior B Hurling Championship Group 27 00 PMBeaghBeagh 2-150-17Cappataggle Noel Quinn
Junior B Hurling Championship Group 27 00 PMTonabrockyKillimordaly 2-221-12Rahoon-Newcastle Conor Quinlan
Junior B Hurling Championship Group 37 00 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 1-181-13Kinvara Richard Mc Nicholas
Junior B Hurling Championship Group 47 00 PMKilconieronKilconieron GAA 2-152-14Castlegar James Lundon
Junior B Hurling Championship Group 57 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-201-17Carnmore Paschal Sheehan
Senior A Hurling Championship Group 37 00 PMKenny ParkSt Thomas 0-221-18Sarsfields John Keane
Junior A Hurling Championship Group 16 45 PMBallinderreenBallinderreen 1-180-13Tommy Larkins Kevin Egan
U-14 Division 2 North Group 26 45 PMClaregalway LakeviewClaregalway B Team9-114-4Monivea-Abbey
U-16 Division 1 North6 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin 1-63-14Claregalway Austin O Connell
U-16 Division 1 North6 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 2-72-13Tuam Stars Martin Flaherty
U-16 Division 1 West6 30 PMKillanninKillannin 5-93-6Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-16 Division 1 West6 30 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 4-110-10St. James' GAA Barry Judge
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-71-11Menlough Gerry Moore
U-16 Division 2 North Group 16 30 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-61-12Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMHeadfordHeadford 1-74-11Annaghdown Tony Keating
U-16 Division 2 North Group 26 30 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B TeamCONC0-0Athenry Seán Glynn
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMClifdenClifden 2-124-10Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Colm Conway
U-16 Division 2 West Group 16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 3-62-8An Cheathrú Rua Ger Cahill
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMAn SpidealAn Spidéal 5-121-10CLG Bhearna Alan Carr
U-16 Division 2 West Group 26 30 PMOughterardOughterard 2-101-6St Michael's Frank Walsh
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 3-84-5Northern Gaels Charlie Ward
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMCaltra PitchCaltra 0-102-10Kinvara Paul Quinn
U-16 Division 3 North Group 26 30 PMBallygarSt Brendan's CONC0-0Craughwell GAA Club Gerry Daly
U-16 Division 4 West6 30 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 7-710-6Oranmore-Maree B TeamMairtín O Curraoin (coilím)
U-16 Division 4 West6 30 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team
        
Thu 6th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 A1 Group 27 30 PMMoycullenMaigh Cuilinn 1-101-7Michael Cusacks Michael Connolly
Under 12 Group 57 00 PMBallygar GAA PitchBallygar HC 2-130-3Roscommon Gaels
U14 A1 Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-30-13Kilconieron GAA Gerry Hurley
U14 A1 Group 17 00 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-33-8Annaghdown Kevin Egan
U14 A Group 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 5-140-6Oranmore-Maree Sean Byrne
U14 A Group 26 30 PMKinvaraKinvara 2-51-13Castlegar Cathal Mc Mahon
U14 A Group 26 30 PMNew InnSarsfields 0-72-13Athenry Martin McGrath
U14 A1 Group 26 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 2-74-19Loughrea Pat Burke
U14 B Group 16 30 PMPortumnaPortumna 1-82-6St Thomas Shane Curley
U14 B Group 16 30 PMMullagh-Kiltormer 4-52-9Padraig Pearses Liam Gordon
U14 B Group 26 30 PMArdrahanArdrahan 1-111-11Killimordaly Gordan Duane
U14 B Group 26 30 PMCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-140-9Kilnadeema-Leitrim Gerard Dwyer
U14 B1 Group 26 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-82-16Skehana-Mountbellew/Moylough Shane Glynn
U14 B1 Group 26 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 4-62-8Ballygar HC Peter Campbell
U14 C Group16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-140-2Sylane
U14 C Group16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 2-44-6Cois Fharraige Tomas Lally
U14 C Group26 30 PMCappataggleCappataggle 10-103-5Meelick-Eyrecourt Pakie Muldoon
U14 C Group26 30 PMKillimorKillimor 1-46-10Four Roads Derek Kelly
U14 C1 Group 16 30 PMCreggAnnaghdown 0-20-4Tuam Hurling David Staunton
U14 C1 Group 16 30 PMSylaneSylane CONC0-0Turloughmore
U14 C1 Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-111-7Athenry Pat Brennan
U14 B1 Group 1 6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 0-24-11Ballinderreen Paul Fahy
U14 B1 Group 1 6 30 PMBallyloughaneLiam Mellows 3-61-9Rahoon-Newcastle Ronan Stankard
        
Wed 5th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 98 00 PMMoniveaMonivea-Abbey B Team4-83-3Corofin B TeamSeamus Lawlor
Under 12 Group 47 15 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 3-84-5Rahoon-Newcastle Shane Glynn
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMKilconieronKilconieron GAA 1-231-11Turloughmore Peter Murphy
Minor A Hurling Championship Group 17 00 PMCappataggleCappataggle 2-111-22Gort Inse Guaire Derek Kelly
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMAthenryAthenry 1-93-13Oranmore-Maree Sean Byrne
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-130-17Moycullen Iománíocht Richard Mc Nicholas
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMClarinbridgeClarinbridge 0-201-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 4-240-12Mullagh-Kiltormer Gerry Hurley
Minor B Hurling Championship Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 2-222-16Killimordaly Liam Gordon
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMCastlegar PitchCastlegar 0-223-13Kinvara Shane Hynes
Minor B Hurling Championship Group 27 00 PMArdrahanArdrahan 2-101-15Tommy Larkins Gerry O Connor
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMMichael CusacksMichael Cusacks 3-163-15Ballygar HC John Mc Donagh
Minor B Hurling Championship Group 37 00 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 2-152-14Killimor David Staunton
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMBallyloughaneLiam Mellows 1-211-12St Thomas Conor Quinlan
Minor B1 Hurling Championship Group 17 00 PMAbbeyknockmoyFour Roads 4-112-11Abbeyknockmoy Vincent Burke
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 0-180-17Portumna James Lundon
Minor B1 Hurling Championship Group 37 00 PMCreggAnnaghdown 0-81-16Ballinasloe GAA James Hoade
Minor B1 Hurling Championship Group 27 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 2-211-20Padraig Pearses
U-12 League Group 1 7 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 2-41-7Corofin Seamus Lawlor
U-14 Division 5 North6 45 PMHeadfordHeadford B Team4-47-10Tuam Stars B TeamTom Browne
Under 12 group 106 15 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 5-35-5Rahoon-Newcastle Shane Glynn
        
Tue 4th Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 37 00 PMNew InnSarsfields 0-61-12Loughrea Michael Conway
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCClaregalway
U-14 Division 1 North7 00 PMCorofin GAA Pitch Corofin 6-111-1Caherlistrane Richard Mc Nicholas
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 5-70-4Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
U-14 Division 1 West7 00 PMBarnaCLG Bhearna 2-77-7Maigh Cuilinn Muiris Mac Gearailt
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 4-92-8Dunmore MacHales Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMKilconlyKilconly 3-125-6Menlough Tommy Hynes
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMHeadfordHeadford 2-63-5Annaghdown Charlie Ward
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 6-191-0Killannin Liam Ó Conghaile
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 3-62-11Oranmore-Maree B TeamPaddy Ó Griofa
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMMervueSt. James' GAA 0-0CONCSt Michael's
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-34-7Loughrea Gaelic Football Michael Malone
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-32-4Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-81-4Northern Gaels Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMBrownesgroveCortoon Shamrocks 0-0CONCSt Brendan's Tom McNicholas
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 0-72-9Clifden Mairtín O Curraoin (coilím)
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMCarnaCárna-Caiseal/Na Piarsaigh 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCOughterard
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur CONC0-0Salthill-Knocknacarra B Team
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 6-134-3Padraig Pearses Gerry Daly
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team2-34-6Monivea-Abbey B TeamMartin Collins
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team0-15-5Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-14 Division 2 West Group 16 30 PMAn SpidealAn Spidéal 2-53-14An Cheathrú Rua Frank Kinneen
        
Mon 3rd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 group 107 30 PMMareeOranmore-Maree 6-121-1Cois Fharraige David Staunton
Under 16C Group 17 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 2-84-13Rahoon-Newcastle Liam Ó Conghaile
Under 16A Group 16 30 PMClarinbridgeClarinbridge 1-183-6Killimordaly Ollie Flanagan
Under 16A Group 16 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 1-152-15Turloughmore Sean Byrne
Under 16A Group 26 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-131-14Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
Under 16A1 Group 16 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 3-172-10Sylane Peter Murphy
Under 16A1 Group 16 30 PMMichael CusacksMichael Cusacks 0-93-10Cois Fharraige Shane Glynn
Under 16B Group 16 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 1-184-8Gort Inse Guaire John Cahill
Under 16B Group 26 30 PMAthenryAthenry 1-284-4Abbeyknockmoy Fran Kearns
Under 16B1 Group 16 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-152-9Ardrahan Gerry Hurley
Under 16B1 Group 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 4-142-12Liam Mellows Brian Keon
Under 16C Group 26 30 PMKillimorKillimor 3-88-10Cappataggle Pakie Muldoon
Junior Championship West - Group A6 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-111-9Killannin Ronan McNulty
Junior C Hurling Championship Group 46 00 PMKilbeacantyKilbeacanty 2-162-15Clarinbridge Michael Conway
Junior Championship North - Group B5 00 PMCorofin Corofin 4-42-13Athenry Padraic Kelly
Under 16A Group 25 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-151-15Castlegar Pat Burke
Under 16C Group 15 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 2-52-12Annaghdown
Under 12 Group 14 30 PMAthenryAthenry 8-72-2Maigh Cuilinn Shane Hynes
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group C3 30 PMThe PriarieCLG Cárna-Caiseal 1-113-8Caltra Ger Cahill
Under 12 Group 73 30 PMAthenryAthenry 5-122-2Maigh Cuilinn Shane Hynes
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group A2 30 PMAn FhaircheCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 1-163-7Glenamaddy Christopher Ryan
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group D1 30 PMPearse StadiumCLG Oileáin Árann 0-192-9Menlough Frank Kinneen
Junior Championship North - Group B1 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 3-43-12Mountbellew/Moylough Sean Lyons
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group D12 00 PMTuam StadiumDunmore MacHales 3-170-9Corofin Muiris Mac Gearailt
Under 16C1 Group 12 00 PMTuamTuam Hurling 1-78-8Ballygar HC Adrian Mooney
Junior C Hurling Championship Group 111 00 AMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 1-111-20Kiltormer Gerry Hurley
        
Sun 2nd Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 26 00 PMTuam StadiumMountbellew/Moylough 1-70-8Annaghdown James Molloy
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 15 30 PMPearse StadiumSalthill-Knocknacarra 3-130-10St Michael's Austin O Connell
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group C3 00 PMTuam StadiumCortoon Shamrocks 1-122-6Headford Shane Hehir
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4A2 30 PMPearse StadiumCorofin 7-170-11Oughterard Thomas Murphy
U-12 League Group 52 00 PMKinvaraKinvara 2-05-7Loughrea Gaelic Football Cathal Mc Mahon
Junior Championship West - Group A1 00 PMCrestwoodFr Griffins Éire Óg 1-92-12Maigh Cuilinn
Junior Championship West - Group B1 00 PMClonburAn Fhairche - Clonbur 1-151-11Renvyle Christopher Ryan
Under 16A1 Group 21 00 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 6-152-8Loughrea Gerard Dwyer
Under 16A1 Group 21 00 PMNew InnSarsfields 0-0CONCBallinderreen
Under 16B1 Group 21 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-160-14Four Roads Pat Burke
Junior Championship North - Group A12 00 PMBallygarSt Brendan's 0-120-8Kilkerrin-Clonberne Tony Keating
U-12 League Group 911 30 AMTuam StarsTuam Stars B Team5-93-3Monivea-Abbey B TeamSean Lyons
U-12 League Group 911 30 AMAthenryAthenry B Team4-162-5Headford B TeamGerry Moore
U-12 League Group 1211 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club B Team7-100-2Corofin C TeamSeamus Lawlor
U-12 League Group 411 00 AMKilconlyKilconly 3-88-5Kilkerrin-Clonberne Tom McNicholas
U-12 League Group 411 00 AMBrownesgroveCortoon Shamrocks 6-201-2Killererin Noel Finnegan
U-12 League Group 411 00 AMDunmoreDunmore MacHales 3-83-7Milltown Charlie Ward
U-12 League Group 711 00 AMGlenamaddyNorthern Gaels 0-83-11St Gabriel's Tommy Hynes
U-12 League Group 711 00 AMMenloughMenlough 8-143-4Mountbellew/Moylough
U-12 League Group 711 00 AMBallygarSt Brendan's 0-52-11Caltra Paul Quinn
U-12 League Group 911 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-16-10Caherlistrane B TeamJohn Donovan
U-12 League Group 1011 00 AMBarnaCLG Bhearna B Team2-30-3Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill
U-12 League Group 1011 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn B Team5-83-8Annaghdown B TeamFrank Kinneen
U-12 League Group 611 00 AMAn SpidealAn Spidéal 5-83-13Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Frank Walsh
U-12 League Group 611 00 AMMervueSt. James' GAA 2-102-9Clifden Noel Barrett
U-12 League Group 1211 00 AMClaregalway KnockdoemoreClaregalway E Team0-0CONCAnnaghdown C Team
U-12 League Group 1211 00 AMTuam StarsTuam Stars C Team2-19-13Loughrea Gaelic Football B TeamTom Ryder
U-12 League Group 811 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua B Team1-29-8Caherlistrane C TeamMáirtín Mac Donnacha
U-12 League Group 811 00 AMClonburAn Fhairche - Clonbur 12-44-4Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Tom Browne
U-12 League Group 1111 00 AMKillannin Community PitchKillannin B Team0-33-9St Michael's B TeamNoel Cummins
U-12 League Group 1111 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach B Team3-51-8Oranmore-Maree D TeamColm Conway
U-12 League Group 2 10 30 AMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna 3-50-4Salthill-Knocknacarra Ger Cahill
U-12 League Group 510 30 AMCraughwellCraughwell GAA Club 3-76-10Athenry Seamus Lawlor
U-12 League Group 1 10 00 AMCorofin GAA Pitch Corofin 1-27-9Caherlistrane John Donovan
U-12 League Group 1 10 00 AMTuam StarsTuam Stars 2-102-1Monivea-Abbey Sean Lyons
U-12 League Group 2 10 00 AMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 5-80-8Annaghdown Frank Kinneen
U-12 League Group 3 10 00 AMKillannin Community PitchKillannin 9-23-9St Michael's Noel Cummins
U-12 League Group 3 10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-52-14Oranmore-Maree B TeamColm Conway
U-12 League Group 610 00 AMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 1-102-6Oughterard Máirtín Mac Donnacha
        
Sat 1st Aug 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 37 30 PMTuam StadiumTuam Stars 1-71-9Caherlistrane Gerry Daly
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group B6 30 PMBarnaderg Williamstown 1-140-8St Gabriel's P.J. Rabbitte
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMSt ThomasSt Thomas 1-190-9Meelick-Eyrecourt Noel Quinn
Junior A Hurling Championship Group 16 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-112-8Tynagh Abbey Duniry Liam Gordon
Junior A Hurling Championship Group 26 00 PMCraughwellCraughwell GAA Club 0-110-13Ardrahan Kevin Egan
Junior A Hurling Championship Group 36 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-161-10Liam Mellows Karol Collins
Junior B Hurling Championship Group 36 00 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 1-133-13Portumna Peter Murphy
Junior B Hurling Championship Group 56 00 PMTurloughmoreTurloughmore 3-163-10An Mullach Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Group 16 00 PMKenny ParkAbbeyknockmoy 1-143-12Castlegar Ronan Stankard
Under 16C1 Group 6 00 PMTuamTuam Hurling 1-74-8Craughwell GAA Club Adrian Mooney
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 4B5 30 PMPearse StadiumAn Cheathrú Rua 1-60-10Milltown Martin Flaherty
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group A4 30 PMTuam StadiumKilconly 2-100-16Oranmore-Maree Gerald Anthony Lohan
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 14 30 PMMaigh CuilinnAn Spidéal 0-102-7CLG Bhearna Ronan McNulty
Junior A Hurling Championship Group 44 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire CONC0-0Sarsfields Ger O Connor
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 22 30 PMPearse StadiumMoycullen Iománíocht 3-121-6Clg Mícheál Breathnach Anthony Coyne
Under 12 Group 512 00 PMCreggAnnaghdown 1-36-3Skehana-Mountbellew/Moylough Sean Byrne
Under 12 Group 711 00 AMCastlegar PitchCastlegar 5-61-4Clarinbridge Paul Fahy
Under 12 Group 711 00 AMTurloughmoreTurloughmore 2-22-2Oranmore-Maree James Lundon
Under 12 Group 911 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-21-3Ballinderreen
Under 12 Group 911 00 AMKillimordalyKillimordaly 2-13-0Padraig Pearses Pat Burke
Under 12 Group 811 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 3-23-0Loughrea Kevin Egan
Under 12 group 1011 00 AMSylaneSylane 2-55-2Clg Mícheál Breathnach Charlie Ward
Under 12 group 1011 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 5-22-3Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Under 12 Group 110 00 AMCastlegar PitchCastlegar 1-31-5Clarinbridge Paul Fahy
Under 12 Group 110 00 AMTurloughmoreTurloughmore 4-42-8Oranmore-Maree James Lundon
Under 12 Group 210 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-23-7Loughrea Kevin Egan
Under 12 Group 210 00 AMKilconieronKilconieron GAA 12-132-0Michael Cusacks Joe Larkin
Under 12 Group 210 00 AMNew InnSarsfields 2-102-6Portumna Gordan Duane
Under 12 Group 310 00 AMKiltormerMullagh-Kiltormer 3-101-2Liam Mellows Darragh Kelly
Under 12 Group 310 00 AMKillimordalyKillimordaly 1-42-3Padraig Pearses Pat Burke
Under 12 Group 310 00 AMTommy Larkins ParkTommy Larkins 4-62-4Salthill-Knocknacarra Pakie Muldoon
Under 12 Group 310 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-60-5Ballinderreen Kevin Quirke
Under 12 Group 610 00 AMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 1-04-8CLG Ath Eascrach/Fothaine Peter Campbell
Under 12 Group 610 00 AMCappataggleCappataggle 3-22-7Killimor
Under 12 Group 410 00 AMSylaneSylane 3-43-7Clg Mícheál Breathnach Charlie Ward
Under 12 Group 410 00 AMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-30-5Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Under 12 Group 410 00 AMArdrahanArdrahan 8-90-1Cois Fharraige
Under 12 Group 510 00 AMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-120-1Tuam Hurling Sean Byrne
        
Fri 31st Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Claregalway Hotel Intermediate Football Championship - Group B7 30 PMTuam StadiumKillererin 0-73-14Kilkerrin-Clonberne Richard Mc Nicholas
Claregalway Hotel Senior Football Championship - Group 37 30 PMPearse StadiumClaregalway 0-100-11Killannin Noel Dempsey
Under 16B Group 17 30 PMMullagh-Kiltormer 3-213-4Gort Inse Guaire Micheal Kelly
        
Thu 30th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 A1 Group 27 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 5-82-3Maigh Cuilinn John Donovan
U14 C1 Group 17 30 PMTurloughmoreTurloughmore 7-40-1Tuam Hurling Cathal Mc Mahon
U14 C1 Group 17 30 PMSylaneSylane 3-23-7Annaghdown Stephen Doyle
U14 C1 Group 27 30 PMCastlegarAthenry 4-171-3Castlegar Jp Moore
Senior B Hurling Championship Group 17 00 PMKenny ParkCraughwell GAA Club 0-171-14Gort Inse Guaire Gerry Donoghue
U14 A Group 27 00 PMKinvaraKinvara 4-73-8Sarsfields Shane Hynes
U14 A1 Group 17 00 PMKilconieronKilconieron GAA 3-82-8Annaghdown Pat Brennan
U14 A1 Group 17 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-82-11Gort Inse Guaire Peter Campbell
U14 B1 Group 1 7 00 PMBallinderreenBallinderreen 6-100-12Rahoon-Newcastle Ollie Flanagan
U14 A Group 16 30 PMTurloughmoreTurloughmore 1-53-7Oranmore-Maree Cathal Mc Mahon
U14 A Group 16 30 PMCarnmore GAA Club Carnmore 0-46-18Clarinbridge Alan Kelly
U14 A Group 26 30 PMCastlegar PitchCastlegar 0-41-13Athenry Jp Moore
U14 A1 Group 26 30 PMSt Brendan's LoughreaLoughrea 7-131-5Michael Cusacks Sean Byrne
U14 B Group 16 30 PMSt ThomasSt Thomas 1-61-8Padraig Pearses Peter Murphy
U14 B Group 16 30 PMPortumnaPortumna 3-30-14Mullagh-Kiltormer Brian Keon
U14 B Group 26 30 PMKilnadeemaKillimordaly 1-91-5Kilnadeema-Leitrim Gordan Duane
U14 B Group 26 30 PMArdrahanArdrahan 2-43-11CLG Ath Eascrach/Fothaine Kevin Egan
U14 B1 Group 26 30 PMSkehana-Mountbellew/Moylough 8-70-4Ballygar HC Gerard Dwyer
U14 B1 Group 26 30 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 1-81-8Ballinasloe GAA David Cunningham
U14 C Group16 30 PMSylaneSylane 7-72-5Cois Fharraige Stephen Doyle
U14 C Group16 30 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-122-2Abbeyknockmoy Conor Quinlan
U14 C Group26 30 PMMeelick-EyrecourtMeelick-Eyrecourt 0-25-7Killimor Pakie Muldoon
U14 C Group26 30 PMCappataggleCappataggle 3-33-10Four Roads Liam Gordon
U14 C1 Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-40-6Clarinbridge Paschal Sheehan
        
Wed 29th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A North Championship - Group A7 30 PMDunmoreDunmore MacHales 2-120-11Caltra Thomas Murphy
Minor A North Championship - Group B7 30 PMGlenamaddyNorthern Gaels 0-81-11Monivea-Abbey Anthony Coyne
Minor C North Championship7 30 PMHeadfordHeadford 3-141-2Cortoon Shamrocks Tom Ryder
Minor C North Championship7 30 PMMilltownMilltown 3-25-9Menlough Pat Hansberry
U-14 Division 5 North7 30 PMCorofin GAA Pitch Corofin B Team4-117-4Headford B TeamPeter Bane
Under 12 Group 27 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 1-03-3Kinvara David Staunton
Minor B North Championship - Group A7 30 PMKilconnellSt Gabriel's 5-112-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Flaherty
Minor B North Championship - Group A7 30 PMTuam StarsTuam Stars 0-0CONCMountbellew/Moylough Padraic Kelly
Minor B North Championship - Group B7 30 PMBushfield ParkLoughrea 0-112-4Athenry Austin O Connell
Minor B North Championship - Group B7 30 PMCaherlistraneCaherlistrane 1-121-8Ballinasloe GAA Martin Collins
Minor A West Championship - Group A7 00 PMOughterardOughterard 1-93-16Maigh Cuilinn Máirtín Mac Donnacha
Minor A West Championship - Group B7 00 PMWestsideSt Michael's 0-160-5Oranmore-Maree Frank Kinneen
Minor B West Championship - Group A7 00 PMMervueSt. James' GAA 1-182-6Cumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir Paddy Ó Griofa
Minor B West Championship - Group B7 00 PMIndreabhánClg Mícheál Breathnach 2-141-5Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
Minor C West Championship7 00 PMPáirc an ChathánaighAn Cheathrú Rua 3-93-8An Fhairche - Clonbur Mairtín O Curraoin (coilím)
Under 12 Group 27 00 PMGortPortumna 5-32-3Gort Inse Guaire Kevin Egan
Under 12 Group 86 30 PMBallinasloeBallinasloe GAA 2-84-4Kinvara David Staunton
Minor C West Championship6 15 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-122-9Killannin Ger Cahill
        
Tue 28th Jul 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 North7 00 PMTuam StarsTuam Stars 10-100-2Caherlistrane Tom Ryder
U-14 Division 1 North7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway 2-71-7Corofin Austin O Connell
U-14 Division 1 West7 00 PMThe PriarieSalthill-Knocknacarra 5-96-8Maigh Cuilinn Frank Kinneen
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 12-63-15CLG Bhearna John Donovan
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMMountbellewMountbellew/Moylough 3-152-8Menlough Sean Lyons
U-14 Division 2 North Group 17 00 PMDunmoreDunmore MacHales 9-181-5Kilconly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMMoniveaMonivea-Abbey 0-28-13Annaghdown Padraic Kelly
U-14 Division 2 North Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team4-44-10Headford Ciaran Harkin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMAn SpidealAn Spidéal 0-0CONCKillannin
U-14 Division 2 West Group 17 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 0-75-8An Cheathrú Rua Máirtín Mac Donnacha
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMKinvaraKinvara 1-63-11St. James' GAA Cathal Mc Mahon
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team5-53-2St Michael's Brendan crowe
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMLoughreaLoughrea Gaelic Football 3-42-7Athenry Seamus Lawlor
U-14 Division 3 North Group 17 00 PMBallinasloeBallinasloe GAA 0-63-10Craughwell GAA Club Gearoid O Conamha
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMMilltown GAAMilltown 2-121-8Cortoon Shamrocks Tony Keating
U-14 Division 3 North Group 27 00 PMGlenamaddy/Glinsk GAANorthern Gaels 1-102-2St Brendan's P.J. Rabbitte
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMClifdenClifden 0-0CONCRenvyle Frank Walsh
U-14 Divisions 3 West Group 17 00 PMLeitir MóirCumann Peile Naomh Anna, Leitir Móir 9-83-8Cárna-Caiseal/Na Piarsaigh Alan Carr
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMOughterardOughterard 0-210-10Salthill-Knocknacarra B TeamChristopher Ryan
U-14 Division 3 West Group 27 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn
U-14 Division 4 7 00 PMCaltra PitchCaltra 9-74-5St Gabriel's John Cahill
U-14 Division 5 North7 00 PMCreggAnnaghdown B Team0-43-12Tuam Stars B Team
U-14 Division 5 West7 00 PMPáirc na bhForbachaCLG Bhearna B Team3-60-0Oranmore-Maree C TeamGer Cahill
U-14 Division 5 West7 00 PMClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team7-64-6Salthill-Knocknacarra C TeamPeter Bane