Mon 14th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B Hurling Championship Knockout7 00 PMDuggan Park Castlegar 2-171-4Killimor Brian Keon
Under 12 Group 8 Shield6 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 2-31-2Loughrea Ger O Connor
Under 12 Group 1 Shield6 30 PMCraughwellCraughwell GAA Club 3-32-5Castlegar Pat Brennan
Under 12 Group 8 Cup6 30 PMNew InnSarsfields 1-22-6Carnmore David Cunningham
Under 12 Group 9 Cup6 30 PMAthenryAthenry 3-41-4Oranmore-Maree David Staunton
Under 15 C Cup6 30 PMSalthill-KnocknacarraSalthill-Knocknacarra 5-61-11Clg Mícheál Breathnach
        
Sun 13th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C1 Hurling Championship Group 25 00 PMCreggAnnaghdown 0-129-18Skehana-Mountbellew/Moylough Karol Collins
Junior C1 Hurling Championship Group 25 00 PMTuamTuam Hurling 2-214-17CLG Ath Eascrach/Fothaine James Hoade
Junior B Hurling Championship Knockout5 00 PMPortumnaPortumna 0-201-9Padraig Pearses Peter Murphy
Junior C1 Hurling Championship Group 312 00 PMAthenryAthenry 0-0CONCTurloughmore
Minor B Hurling Championship Knockout12 00 PMKinvaraKinvara 1-131-11Mullagh-Kiltormer Kevin Egan
Under 12 group 4 Shield11 00 AMSylaneSylane 1-24-4Clg Mícheál Breathnach Gerard Dwyer
Under 12 Group 2 Cup10 00 AMSt Brendan's LoughreaLoughrea 2-91-3Sarsfields Pakie Muldoon
Under 12 Group 3 Shield10 00 AMBallinderreenBallinderreen 3-25-8Mullagh-Kiltormer John Mc Donagh
Under 12 Group 7 Cup10 00 AMCraughwellCraughwell GAA Club 1-34-6Athenry Karol Collins
Under 12 Group 7 Shield10 00 AMClarinbridgeClarinbridge 1-61-0Turloughmore Noel Quinn
        
Sat 12th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Knockout5 00 PMKilconieronKilconieron GAA 4-183-9Kilnadeema-Leitrim Shane Hynes
Junior B Hurling Championship Knockout5 00 PMTurloughmoreTurloughmore 1-150-13Castlegar David Staunton
Senior Hurling Championship Knockout2 00 PMKenny ParkKinvara 1-133-13Beagh Liam Gordon
Under 12 Group 1 Cup1 00 PMOranmoreOranmore-Maree 2-74-6Athenry Paul Fahy
Under 12 Group 3 Cup10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 2-33-6Killimordaly Tomas Lally
Under 12 Group 4 Cup10 00 AMArdrahanArdrahan 1-82-3Rahoon-Newcastle Brian Keon
Under 12 Group 10 Cup10 00 AMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 4-51-3Oranmore-Maree David Earls
Under 12 Group 10 Shield10 00 AMSylaneSylane 4-22-2Kilnadeema-Leitrim Charlie Ward
        
Fri 11th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 2 Shield6 30 PMBeaghMichael Cusacks 2-44-7Gort Inse Guaire Paschal Sheehan
        
Mon 7th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 10 Shield6 45 PMKilnadeema PitchKilnadeema-Leitrim 3-32-1Cois Fharraige Pakie Muldoon
Junior C Hurling Championship Group 16 30 PMMullagh Hurling Club GroundsAn Mullach 2-123-9Liam Mellows Gerry Donoghue
Junior C1 Hurling Championship Group 46 30 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 1-99-15An Spidéal Fergal Bermingham
Junior C1 Hurling Championship Group 46 30 PMPáirc Maigh CuilinnMoycullen Iománíocht 0-110-15Salthill-Knocknacarra Sean Byrne
Junior C1 Hurling Championship Group 36 30 PMCastlegar PitchCastlegar 0-0CONCSt Thomas Ronan Stankard
Junior C1 Hurling Championship Group 36 30 PMBallinderreenBallinderreen 3-160-14Turloughmore Ger O Connor
Under 12 Group 8 Shield6 30 PMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 0-20-1Kinvara Pat Brennan
Under 12 Group 9 Cup6 30 PMAthenryAthenry 5-82-4Ballinderreen Ollie Flanagan
Under 12 Group 7 Cup6 30 PMBaile Doite Pitch & ClubhouseMaigh Cuilinn 1-42-6Craughwell GAA Club John Keane
        
Sun 6th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 16 30 PMAbbeyknockmoyAbbeyknockmoy 4-80-20Kiltormer
Junior C1 Hurling Championship Group16 00 PMTynagh/Abbey-DuniryTynagh Abbey Duniry 1-132-15Kilnadeema-Leitrim Brian Keon
Junior C1 Hurling Championship Group16 00 PMTommy Larkins ParkTommy Larkins 0-0CONCCappataggle David Cunningham
Under 12 Group 10 Cup6 00 PMPáirc an ChnoicClg Mícheál Breathnach 5-82-5Rahoon-Newcastle Conor Quinlan
Junior C Hurling Championship Group 35 30 PMSylaneSylane 4-221-13Oranmore-Maree Charlie Ward
Junior C1 Hurling Championship Group 25 30 PMAhascragh SportsfieldCLG Ath Eascrach/Fothaine 4-160-10Annaghdown Vincent Burke
Junior C1 Hurling Championship Group 25 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 1-92-19Ballygar HC James Lundon
Senior Hurling Championship Knockout5 30 PMKenny ParkTurloughmore 2-252-19Sarsfields Alan Kelly
Intermediate Hurling Championship Knockout4 00 PMDuggan Park Abbeyknockmoy 0-150-16Moycullen Iománíocht Shane Curley
Intermediate Hurling Championship Knockout3 00 PMPearse StadiumMeelick-Eyrecourt 4-211-10An Spidéal Kevin Egan
Senior Hurling Championship Knockout3 00 PMLoughreaKilnadeema-Leitrim 1-141-16Kinvara Seamus Moran
Senior Hurling Championship Knockout2 30 PMKenny ParkLoughrea 0-221-13Liam Mellows Conor Quinlan
Intermediate Hurling Championship Knockout1 00 PMDuggan Park Castlegar 0-170-26Killimor Noel Quinn
Junior C Hurling Championship Group 212 00 PMMenlo EmmettsMenlo Emmetts 6-126-21Rahoon-Newcastle Ronan Stankard
Junior C Hurling Championship Group 212 00 PMCarnmore GAA Club Carnmore 1-152-11Killimordaly John Mc Donagh
Junior C Hurling Championship Group 412 00 PMClarinbridgeClarinbridge 2-182-9Craughwell GAA Club Paul Fahy
Intermediate Hurling Championship Knockout12 00 PMPearse StadiumSylane 1-190-23Annaghdown Sean Byrne
Under 12 Group 8 Cup11 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 5-90-1Turloughmore Ronan McNulty
Under 12 Group 7 Shield10 45 AMClarinbridgeOranmore-Maree 2-32-5Clarinbridge Pascal Sheehan
Under 12 group 4 Shield10 00 AMSylaneSylane 5-51-5Cois Fharraige Charlie Ward
Under 12 Group 3 Cup10 00 AMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 1-40-2Tommy Larkins Gerry Hurley
Under 12 Group 3 Shield10 00 AMMullaghMullagh-Kiltormer 4-41-7Salthill-Knocknacarra Liam Gordon
Under 12 Group 7 Shield10 00 AMCarnmore GAA Club Carnmore 1-10-6Turloughmore Ronan McNulty
Under 12 Group 2 Shield10 00 AMKinvaraKinvara 1-94-7Michael Cusacks Noel Quinn
Under 12 Group 3 Cup10 00 AMSt ThomasSt Thomas 1-15-10Killimordaly Kevin Egan
Under 12 Group 8 Cup10 00 AMBullaunSarsfields 6-62-6Ballinasloe GAA Gerard Dwyer
Under 12 Group 10 Cup10 00 AMMareeOranmore-Maree 1-71-2Tynagh Abbey Duniry Pat Brennan
Under 12 Group 1 Cup9 45 AMClarinbridgeClarinbridge 0-63-8Oranmore-Maree Paschal Sheehan
        
Sat 5th Sep 2020       
CompetitionTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior A Hurling Championship Group 25 30 PMArdrahanArdrahan 5-261-12Loughrea Alan Kelly
Junior A Hurling Championship Group 25 30 PMSkehanaSkehana-Mountbellew/Moylough 1-102-12Craughwell GAA Club Vincent Burke
Junior A Hurling Championship Group 35 30 PMPáirc na bhForbachaBearna-Na Forbacha 0-142-29Clarinbridge John Keane
Junior A Hurling Championship Group 45 30 PMBallygarSarsfields 0-170-12Ballygar HC Peter Murphy
Junior B Hurling Championship Group 35 30 PMLeitrim Community CentreKilnadeema-Leitrim 0-201-9Moycullen Iománíocht Gerry Hurley
Senior Hurling Championship Knockout5 30 PMDuggan Park Cappataggle 0-200-13CLG Ath Eascrach/Fothaine John Mc Donagh
Intermediate Hurling Championship Knockout4 00 PMKenny ParkKilconieron GAA 1-180-11Kilbeacanty Karol Collins
Senior Hurling Championship Knockout2 30 PMDuggan Park St Thomas 1-232-16Killimordaly Paul Fahy
Under 12 Group 7 Cup1 00 PMAthenryAthenry 3-63-3Castlegar Kevin Quirke
Intermediate Hurling Championship Knockout1 00 PMKenny ParkTurloughmore 3-130-16Carnmore Brian Keon
Under 12 Group 1 Cup12 00 PMAthenryAthenry 5-102-3Maigh Cuilinn Kevin Quirke
Under 12 Group 9 Shield10 00 AMKillimordalyKillimordaly 7-31-2Salthill-Knocknacarra Gerard Dwyer
Under 12 Group 1 Shield10 00 AMCastlegar PitchCastlegar 2-52-0Carnmore Adrian Mooney
Under 12 Group 2 Cup10 00 AMKilconieronKilconieron GAA 1-63-9Loughrea Kevin Egan
Under 12 Group 2 Shield10 00 AMGort GAA GroundsGort Inse Guaire 8-62-3Ballinasloe GAA Pat Brennan
Under 12 Group 4 Cup10 00 AMTonabrockyRahoon-Newcastle 2-61-4Kilnadeema-Leitrim Liam Ó Conghaile
Under 12 Group 9 Cup10 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-92-6Padraig Pearses John Donovan
Under 12 Group 1 Shield10 00 AMTurloughmoreTurloughmore 1-52-3Craughwell GAA Club Sean Byrne
Under 12 Group 2 Cup10 00 AMBullaunSarsfields 7-93-5Portumna James Lundon
Under 12 Group 3 Shield10 00 AMBallyloughaneLiam Mellows 2-24-4Ballinderreen Conor Quinlan
Under 12 Group 4 Cup10 00 AMArdrahanArdrahan 1-41-1Tynagh Abbey Duniry Shane Curley