TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 8TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown TBC

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 6-53-8Cortoon Shamrocks Tom Ryder

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett

Saturday 8th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-43-11Dunmore MacHales Noel Finnegan

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes

Sunday 16th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-120-2Killererin TBC

Saturday 29th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley

Tuesday 1st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 Football League Finals6 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 4-62-14Cortoon Shamrocks Noel Finnegan

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels TBC

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke

Tuesday 8th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B Team0-25-11Craughwell GAA Club B TeamJohn Cahill

Tuesday 15th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly Peter Bane

Thursday 24th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 87 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 7-96-4Kinvara Conal Burke

Friday 25th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 8 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-62-16Caherlistrane Gerry Daly

Tuesday 29th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 5-94-11Northern Gaels Pat Hansberry

Wednesday 30th Jun 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B7 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-85-7Kiltormer Padraic Kelly

Friday 2nd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-112-14Kilconly Noel Finnegan

Tuesday 6th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin B TeamCONC0-0Monivea-Abbey B Team TBC

Friday 9th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-113-10Oranmore-Maree B TeamConal Burke

Sunday 11th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 3A League12 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-80-12Headford Tommy Hynes

Tuesday 13th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 North7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-121-10Caltra Tommy Hynes

Wednesday 14th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U19 B North Championship - Group A7 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-0CONCKilconly TBC

Friday 16th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-171-15Caltra TBC

Sunday 18th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 811 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 3-134-7Tuam Stars B Team TBC

Wednesday 21st Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Division 5 League - North 8 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-73-18Caltra Tommy Hynes

Friday 23rd Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 Football Division 3 North6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-84-10Monivea-Abbey John Cahill

Saturday 24th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B5 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-27-11Oranmore-Maree Charlie Ward
Bon Secours Division 3A League7 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-63-12Cortoon Shamrocks Gerry Daly

Tuesday 27th Jul 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 Football Division 3 Shield12 30 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-155-4An Spidéal Tom Ryder

Friday 6th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Keogh Accountancy Junior C Championship North - Group B7 45 PMClonberneKilkerrin-Clonberne CONC0-0Loughrea TBC

Wednesday 11th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U17 B North Championship - Group A7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-50-11Athenry Noel Dempsey

Sunday 15th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Group 811 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 3-91-2Killererin TBC

Wednesday 18th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Football League Play-Offs7 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 3-152-12Oranmore-Maree Gerald Anthony Lohan

Tuesday 24th Aug 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
St Columba's Credit Union Cup Roinn D7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-33-10Kilconly Tom Ryder
St Columba's Credit Union Cup Roinn D7 45 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-44-5Northern Gaels Tom Ryder

Friday 10th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Football League Group 4 B7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 9-83-3St Gabriel's Tony Keating

Tuesday 14th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Football League Group 3 B 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-71-7Kinvara Tom Ryder

Tuesday 21st Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Football League Group 3 B 6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-86-6Ballinasloe GAA Tom Ryder

Wednesday 22nd Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Sweeney Oil U19 B Football Championship6 15 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-30-6Athenry Anthony Coyne

Sunday 26th Sep 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Keogh Accountancy Junior Championship North - Group A5 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 0-32-21Claregalway Gerry Daly

Saturday 2nd Oct 2021
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Keogh Accountancy Junior Championship North - Group A6 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 1-122-10Caherlistrane John Cahill