TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 2 Football LeagueTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Annaghdown TBC
U-13 League Group 8TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown TBC

2020-04-11 - 2020-04-12
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 2 Football LeagueTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Claregalway TBC

2020-05-09 - 2020-05-10
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 2 Football LeagueTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Monivea-Abbey TBC

2020-06-06 - 2020-06-07
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 2 Football LeagueTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Headford TBC

2020-07-18 - 2020-07-19
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Bon Secours Division 2 Football LeagueTBCClonberneKilkerrin-Clonberne ------Oranmore-Maree TBC

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 6-53-8Cortoon Shamrocks Tom Ryder

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett

Saturday 8th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-43-11Dunmore MacHales Noel Finnegan

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes
Junior Championship North - Group A7 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 1-171-7Caherlistrane Padraic Kelly

Sunday 16th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 411 00 AMClonberneKilkerrin-Clonberne 2-120-2Killererin TBC

Friday 28th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior Championship North - Group A7 00 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 1-100-9Claregalway Seamus Lawlor

Saturday 29th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley

Tuesday 1st Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 4-62-14Cortoon Shamrocks Noel Finnegan

Saturday 12th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Championship North - Group A6 30 PMClonberneKilkerrin-Clonberne 4-21-8Caltra Pat Hansberry

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels TBC

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke