TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A ShieldTBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------Clarinbridge TBC
U-13 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------St. James' GAA TBC
U-15 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------Salthill-Knocknacarra TBC
U-15 League Group 3TBCOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara TBC
U-13 League Group 3TBCOranmore-MareeOranmore-Maree B Team------Kinvara TBC
U-13 League Group :10TBCOranmore-MareeOranmore-Maree C Team------Claregalway E Team TBC
U-15 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------Maigh Cuilinn TBC
U-13 League Group 2TBCOranmore-MareeOranmore-Maree ------CLG Bhearna TBC

Saturday 18th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 group 1010 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 8-32-5Kilnadeema-Leitrim Pat Brennan
Under 12 Group 911 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 8-61-0Salthill-Knocknacarra Pat Brennan
Under 12 Group 71 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-14-2Maigh Cuilinn Cathal Mc Mahon
Under 12 Group 12 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-95-3Maigh Cuilinn Cathal Mc Mahon

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1111 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team9-121-1Killannin B Team TBC

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team1-65-4Claregalway D TeamCathal Mc Mahon

Thursday 23rd Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 A Group 16 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-132-5Carnmore Cathal Mc Mahon

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team0-0CONCAn Fhairche - Clonbur TBC

Monday 27th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 16A Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-191-15Kilnadeema-Leitrim Paul Fahy

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 12-63-15CLG Bhearna John Donovan
U-14 Division 2 West Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team5-53-2St Michael's Brendan crowe

Thursday 30th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 C1 Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-40-6Clarinbridge Paschal Sheehan

Saturday 1st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 911 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-21-3Ballinderreen TBC

Monday 3rd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 16A Group 25 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-151-15Castlegar Pat Burke

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 5-70-4Salthill-Knocknacarra Cathal Mc Mahon
U-14 Division 5 West7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team0-15-5Salthill-Knocknacarra C TeamGer Cahill

Thursday 6th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 C1 Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-111-7Athenry Pat Brennan

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship Group 57 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-201-17Carnmore Paschal Sheehan

Saturday 8th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Group 1111 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree D Team5-51-6Salthill-Knocknacarra D Team TBC

Monday 10th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 16 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 8-41-3Carnmore TBC
Under 12 Group 77 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-30-5Carnmore TBC

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 1 Cup7 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-61-8Claregalway TBC

Thursday 13th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U14 C1 Cup6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-90-4Tuam Hurling Pat Brennan

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-31-6Maigh Cuilinn Ronan McNulty

Saturday 15th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior C Hurling Championship Group 36 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-154-15Meelick-Eyrecourt Paschal Sheehan

Wednesday 19th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 27 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 0-110-12Carnmore Paul Fahy

Friday 21st Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 1 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 4-62-9Killannin Cathal Mc Mahon
U-16 Division 4 West6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-83-6Salthill-Knocknacarra B TeamGer Cahill

Sunday 23rd Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 110 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-72-2Castlegar Fergal Bermingham
Under 12 Group 711 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-23-6Castlegar Fergal Bermingham
Under 12 Group 911 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-84-4Athenry John Donovan

Wednesday 2nd Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor A Hurling Championship Group 26 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 1-120-13Moycullen Iománíocht Ronan Stankard

Friday 4th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Junior B Hurling Championship Group 56 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-202-11Turloughmore Pascal Sheehan

Saturday 5th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 12 Group 9 Cup10 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 3-92-6Padraig Pearses John Donovan

Tuesday 8th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-12 League Finals6 30 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-71-3Claregalway Cathal Mc Mahon

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 34 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team3-139-6Loughrea Gaelic Football Tom Browne
U-13 League Group :104 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree C Team4-100-1Corofin B TeamGer Cahill

Sunday 27th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 15 A Cup2 00 PMOranmore-MareeOranmore-Maree 7-190-13Padraig Pearses James Lundon

Saturday 3rd Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Under 13 A Shield10 30 AMOranmore-MareeOranmore-Maree 2-61-6Sarsfields Sean Byrne

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 311 00 AMOranmore-MareeOranmore-Maree B Team2-101-4Ballinasloe GAA Frank Kinneen