TBC
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 6TBCBrownesgroveCortoon Shamrocks ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group 8TBCClaregalway KnockdoemoreClaregalway D Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 6TBCCaltra PitchCaltra ------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-13 League Group 8TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Caltra TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------St Brendan's TBC
U-13 League Group 8TBCTuam StarsTuam Stars B Team------Kilkerrin/Clonberne/Killererin TBC
U-15 League Group 6TBCClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Milltown TBC

Friday 17th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMKilconlyKilconly 0-71-14Kilkerrin/Clonberne/Killererin Gerry Daly

Sunday 19th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B North Championship - Group A2 00 PMCreggAnnaghdown 0-151-5Kilkerrin/Clonberne/Killererin Austin O Connell

Tuesday 21st Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 2-86-7Caltra Noel Finnegan

Friday 24th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 6-140-4Northern Gaels Tom Ryder

Sunday 26th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B North Championship - Group A2 00 PMTuam StarsTuam Stars 2-130-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Flaherty

Tuesday 28th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMPadraig Pearses GAA GroundPadraig Pearses 4-55-13Kilkerrin/Clonberne/Killererin Paul Quinn

Wednesday 29th Jul 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B North Championship - Group A7 30 PMKilconnellSt Gabriel's 5-112-8Kilkerrin/Clonberne/Killererin Martin Flaherty

Tuesday 4th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 6-72-3St Gabriel's Tom Ryder

Friday 7th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Group 16 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 4-110-4Cortoon Shamrocks John Barrett

Tuesday 11th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-14 Division 4 Cup7 00 PMCaltra PitchCaltra 4-61-7Kilkerrin/Clonberne/Killererin John Cahill

Friday 14th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup6 30 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 1-90-2Kinvara Tommy Hynes

Wednesday 26th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
Minor B North Championship - Group A7 00 PMBarnaderg Kilkerrin/Clonberne/Killererin 3-121-7Mountbellew/Moylough Gerry Moore

Saturday 29th Aug 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-16 Division 3 North Cup7 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 0-90-10Craughwell GAA Club Shane Curley

Saturday 26th Sep 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-13 League Group 84 00 PMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin ------Northern Gaels TBC

Sunday 4th Oct 2020
Competition NameTimeVenueTeam 1ScoreScoreTeam 2Referee
U-15 League Group 611 00 AMClonberneKilkerrin/Clonberne/Killererin 3-52-2Kilconly Conal Burke